500x100-1
12. 10. 2018 09:51

Исчезнал 45 годишен кумановец

Исчезнал 45 годишен кумановец

Р.З.(45) од Куманово е пријавен за исчезнат.

Случајот во Кумановската полиција го пријавил неговиот внук М.З.(26) од Куманово, кој рекол дека чичко му пред три дена излегол од домот и до моментот на пријавувањето не се вратил.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Parking
Joco Turs
NER
stuz