500x100-1
08. 10. 2018 17:02

Камион усмрти маж движејќи се наназад

Камион усмрти маж движејќи се наназад

Едно лице загина денеска во Куманово, откако го прегазил камион.

Според полицијата, несреќата се случила денеска околу 14 часот на крак од улицата „Бајрам Шабани“, кога товарно моторно возило движејќи се наназад прегазило едно лице кое починало на лице место.

Во тек е увидот на полицијата.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Parking
Joco Turs
NER
stuz