500x100-1
25. 04. 2016 10:24

Вака се слави денот на долната облека

Вака се слави денот на долната облека

Ешли Грејм е славна плус-сајз манекенка која објави свое видео по повод Националниот ден на долната облека.

Таа се појави на насловната страна на „Спорт Илустрејтед“ и е една од најпознатите пополни модели на светот. Таа нема проблем да ги покаже своите облини и ги почести нејзините фанови со фотографија на која има само долна облека.

Parking
Joco Turs
NER
stuz