×
 • Насловна
 • Вести
 • Регион
 • Македонија
 • Спорт

 • Видео

 • Колумни
 • Интервју

 • По допрен глас
 • Репортажи
 • Ретроспектива

 • Погранична хроника
 • Фото вест - Ваша пошта!

 • Дезинформации
 • ПРОВЕРКА НА ФАКТИ:КОВИД-19
 • Проверка на факти: реформи кон ЕУ

 • Контакт
 • Политика на приватност
 • Импресум
 • Маркетинг стратегија
 • Понуда за рекламирање

 • Се празнат училиштата во Куманово

  Се празнат училиштата во Куманово

  Вести 30.01.2023 11:47

   Се намалува бројот ученици во основните и средни училишта во Куманово. 

  Викендов казнети 180 возачи, најмногу за брзо возење

  Викендов казнети 180 возачи, најмногу за брзо возење

  Во текот на изминатиот викенд, полициски службеници од СВР Куманово спроведоа акциска контрола за санкционирање на возачи кои не ги почитуваат сообраќајните прописи.

  Вести
  Регион
  По допрен глас
  Колумни
  Најчитани
  Level - skola za stranski jazici
  Видео
  Македонија
  Погранична хроника
  Спорт
  Masinsko Malterisuvanje