×
 • Насловна
 • Вести
 • Регион
 • Македонија
 • Спорт

 • Видео

 • Колумни
 • Интервју

 • По допрен глас
 • Репортажи
 • Ретроспектива

 • Погранична хроника
 • Фото вест - Ваша пошта!

 • Дезинформации
 • ПРОВЕРКА НА ФАКТИ:КОВИД-19
 • Проверка на факти: реформи кон ЕУ

 • Контакт
 • Политика на приватност
 • Импресум
 • Маркетинг стратегија
 • Понуда за рекламирање

 • Импресум - KumanovoNews.mk

  „Тастатура“ ДООЕЛ Куманово

  ул.Илинденска бб

  Редакција:

  kumanovonews [at] gmail [dot] com

  Уредник:

  Сузана Николиќ

  suzana [at] kumanovonews [dot] com

  070/28-37-37

  Новинари

  Жаклина Цветковска

  Оливера Пешевска

  Теодора Стоевска

  Маркетинг:

  Ивана Алексовска

  marketingkumanovonews [at] gmail [dot] com

  IT подршка:

  Стефан Николиќ

  stefan [at] kumanovonews [dot] com

  Далибор Шојиќ

  Превод:

  Кирила Цветковска

  Контакт

  contact [at] kumanovonews [dot] com

  info [at] kumanovonews [dot] com


  Оваа платформа е подржана преку проектот „Media for All“ финансиран од страна на Владата на Велика Британија. Содржината и изразените ставови се одговорност на самите автори.