29. 03. 2020 14:01

Двајца кумановци вршеле полови дејства врз сограѓанин, негова пријателка ги снимала

Двајца кумановци вршеле полови дејства врз сограѓанин, негова пријателка ги снимала

Кумановец пријавил дека бил сексуално вознемируван од свои сограѓани.

Ј.М. од Куманово, завчера околу 23 часот, пријавил дека околу 19.30 часот, во куќа во населбата „Карпош“ во Куманово, сопственост на А.И. од Куманово, која била негова познаничка, две непознати лица врз него вршеле полови дејствија, додека А.И. снимала со мобилен телефон.

Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

2008 - 2019 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk