×
 • Насловна
 • Вести
 • Регион
 • Македонија
 • Спорт

 • Видео

 • Колумни
 • Интервју

 • По допрен глас
 • Репортажи
 • Ретроспектива

 • Погранична хроника

 • Дезинформации
 • ПРОВЕРКА НА ФАКТИ:КОВИД-19
 • Проверка на факти: реформи кон ЕУ

 • Контакт
 • Политика на приватност
 • Импресум
 • Маркетинг стратегија
 • Понуда за рекламирање

 • Flex Credit

  Кражба во деловен објект во населбата „Вера Которка“

  14.01.2022 12:09 | Сузана Николиќ

  Т.Ц. од Куманово вчера пријавила во полицијата дека во деловен објект во населбата „Вера Которка“ било влезено со употреба на сила и биле одземени предмети.

  Кражба во деловен објект во населбата „Вера Которка“

  Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

  2008 - 2022 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk