Повозрасен кумановец пријавен за исчезнат

15.09.2020 - 19:20

Ќерка пријавила во полицијата дека од дома излегол нејзиниот татко и потоа не се вратил.

Повозрасен кумановец пријавен за исчезнат

 - На 14.09.2020 во 22.00 часот во СВР Куманово, З.В.(55) од с.Пепелиште, неготинско, пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот татко Б.П.(81) од Куманово. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, - соопштуваат од МВР.


2008 - 2021 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk