×
 • Насловна
 • Вести
 • Регион
 • Македонија
 • Спорт

 • Видео

 • Колумни
 • Интервју

 • По допрен глас
 • Репортажи
 • Ретроспектива

 • Погранична хроника
 • Фото вест - Ваша пошта!

 • Дезинформации
 • ПРОВЕРКА НА ФАКТИ:КОВИД-19
 • Проверка на факти: реформи кон ЕУ

 • Контакт
 • Политика на приватност
 • Импресум
 • Маркетинг стратегија
 • Понуда за рекламирање

 • Само утре во Мтел салонот во Куманово, купи mSTART 14 при пејд картичка и добиј подарок

  09.12.2022 16:44 | KumanovoNews

  Во продажниот салон на Мтел во Куманово само утре ќе има специјална понуда за сите кои сакаат да уживаат во врвни телекомуникациски услуги и одлична дигитална содржина.

  Само утре во Мтел салонот во Куманово, купи mSTART 14 при пејд картичка и добиј подарок

  В сабота, 10 декември, од 11 до 15 часот за секоја купена при пејд mSTART 14 картичка во вредност од 249 денари ќе имате можност да добиете и подарок ваучер од 300 денари.

  „Понудата овозможува веднаш да добиете ексклузивен пристап до мобилните апликации mPLAY TV и Balkan MYusic.Апликацијата Balkan Myusic на корисниците им овозможува и да ги изберат своите омилени регионални изведувачи и да состават плејлисти според својот вкус за секој дел од денот или пак некоја одредена активност – прошетка, вежбање, возење или едноставно забава со добра музика. Додека апликацијата mPLAY TV содржи 22 телевизиски канали кои може да ги следите во живо“, соопштуваат од Компанијата.

  Меѓу нив се најпознатите филмски, музички и информативни канали на Балканот. А, она што можеби најмногу ќе им се допадне на вљубениците во фантастичната регионална филмска продукција е Видео клубот во кој што на располагање за гледање во било кое време се најпопуларните регионални серии и филмови.

  Промотивната понуда овозможува навреме да се подготвите за забава со одлична музика и квалитетен избор на филмови и серии за Новогодишните и Божиќни празници.

  (комерцијален текст)