08. 01. 2010 14:28

Парис Хилтон конечно пред олтар?

Парис Хилтон конечно пред олтар?

Парис во едно скорешно интервју најави дека во 2010 година ќе прошета до олтарот со своето момче Даг.

 Тие својата романса ја започнаа 2006 година и по година дена врската ја прекинаа тргнувајки секој по свој пат. Парис за тоа време беше преокупирана со своето реално шоу ,,Hills,, во кое некогашниот безбол играч Даг се појави во едно издание.
Со повторно обновување на врската младата двојка е повторно заедно нешто повеќе од година дена шетајки низ светот и лудите ноќни забави.

Екцентричната богаташка изјави дека, е среќа да се ужива во врската, Даф го доживува како пријател и некој без кого не би можела бидејки тој знае како да ја направи исполнета за, Даг неговата вереница е принцеза и најубава жена на свет и верува дека ќе биде идеална сопруга.

За Парис не е прв пат да најавува венчавка во 2008, но таа изјави дека сака да се омажи за Бенџи Мадена познатиот гитарист, а два пати беше официјално верена за манакенот Џејсон Шоум и за грчкиот богаташ Ставрос Ниаркосом.
Веројато оваа ќе биде трета среќа за атрактивната Парис која оваа година и конечно може да стане невеста.

Парис Хилтон конечно пред олтар?

2008 - 2019 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk