500x100-1
03. 11. 2017 14:51

Одбојкарките го пречекуваат Планет Скопје

Одбојкарките го пречекуваат Планет Скопје

Екипата на СВСК Куманово во рамките на третото коло од женската одбојкарска лига го пречекуваат тимот на Планет од Скопје.

Во минатото коло, СВСК загубија од Универзитет Тетово со резултат 3:1.

Натпреварот ќе се одигра во сабота во салата на Економското училиште со почеток во 16:30.

Parking
Joco Turs
NER
stuz