500x100-1
22. 10. 2018 08:35

Нападнат тинејџер пред кафуле во Куманово

Нападнат тинејџер пред кафуле во Куманово

Во Секторот за внатрешни работи Куманово С.Х.(34) пријавил дека завчера околу 20 часот на улицата “Доне Божинов“ пред угостителски објект неговиот 17 годишен син бил физички нападнат од страна на непознато лице.

Се превземаат мерки за целосно расчистување на случајот.