×
 • Насловна
 • Вести
 • Регион
 • Македонија
 • Спорт

 • Видео

 • Колумни
 • Интервју

 • По допрен глас
 • Репортажи
 • Ретроспектива

 • Погранична хроника
 • Фото вест - Ваша пошта!

 • Дезинформации
 • ПРОВЕРКА НА ФАКТИ:КОВИД-19
 • Проверка на факти: реформи кон ЕУ

 • Контакт
 • Политика на приватност
 • Импресум
 • Маркетинг стратегија
 • Понуда за рекламирање

 • Црвенковски во Куманово

  20.07.2010 12:59 | KumanovoNews
  Лидерот на СДСМ Бранко Црвенковски утре ќе се сретне со партиското раководство во Куманово.

  Црвенковски во Куманово

   Состанокот ќе биде во проширен состав и ќе присуствуваат и претседателите на месните организации на општинската организација. Средбата е закажана во 18 часот во кружната сала на зградата на поранешен Комитет.

  2008 - 2023 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk