Попусти до 80 отсто во РиверСофт цела недела пред Black Friday

22.11.2021 16:17 | Сузана Николиќ

Големи попусти, изненадувања и подароци подготвуваат во салонот за бела техника и компјутерска технологија РиверСофт по повод Black Friday.

Попусти до 80 отсто во РиверСофт цела недела пред Black Friday

Попустот нема да биде само еден ден, туку цела недела. Од 22 до 27 ноември потрошувачите можат да едно место да купат: бела техника, телевизори, мали апарати за домаќинство, клима уреди, смарт телефони, компјутери, компјутерска галантерија по извонредно ниски цени.

„До 27-ми ноември ќе имаме неверојатно големи попусти на целиот асортиман дури до 80 отсто во нашите салони низ државата. Поради тоа не мора да чекате до петок за да не посетите. На располагање ви се шест дена, со извонредно ниски цени за да си го купите она што одамна сте го посакувале. Подароци и гратис производи за лојалните потрошувачи. Бидете и вие чекор напред со технологијата со РиверСофт и заштедете“, порачуваат од Компанијата.

Салонот на RiverSoft Куманово се наоѓа на ул. Железничка, спроти касарната „Боро Менков“. За повеќе информации на тел.📞 031/ 611 - 500 и 📞 075 / 274 - 064 или на линк.

(комерцијален текст)

 

2008 - 2021 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk