×
 • Насловна
 • Вести
 • Регион
 • Македонија
 • Спорт

 • Видео

 • Колумни
 • Интервју

 • По допрен глас
 • Репортажи
 • Ретроспектива

 • Погранична хроника
 • Фото вест - Ваша пошта!

 • Дезинформации
 • ПРОВЕРКА НА ФАКТИ:КОВИД-19
 • Проверка на факти: реформи кон ЕУ

 • Контакт
 • Политика на приватност
 • Импресум
 • Маркетинг стратегија
 • Понуда за рекламирање

 • Приведен кумановец, осомничен дека извршил пет кражби

  16.03.2023 11:53 | KumanovoNews

  Полициски службеници привеле 27-годишен кумановец, бидејќи се сомничи дека изминатиот месец извршил пет кражби од приватни имоти. 

  Приведен кумановец, осомничен дека извршил пет кражби

  Лицето било задржано во полициска станица и по целосно документирање на случајот, против него ќе следува соодветна пријава.

  2008 - 2023 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk