Пролетна наградна игра во бутикот „Гуд стајлинг“ во Куманово

01.04.2021 - 13:55

Познатиот бутик „Гуд стајлинг“ во Куманово, организира голема наградна игра за своите потрошувачи, заради промоција на новата колекција и по повод престојните празници.

Пролетна наградна игра во бутикот „Гуд стајлинг“ во Куманово

Сите граѓани коишто ќе направат сметка над 1000 денари, се стекнуваат со право да учествуваат во наградната игра и да бидат потенцијални добитници на една од многуте награди. Најсреќниот ќе добие машина за сушење на алишта.

„Сакаме да направиме нешто добро за нашите потрошувачи, да ги мотивираме позитивно да размислуваат и да му се радуват на животот. Пролетта е време кога се буди природата, па ред е и луѓето да се отргнат од тмурното секојдневие и да се посветат на обновување на својата гардероба. Шопингот ги радува сите луѓе подеднакво, а доколку тоа е надополнето и со можност за добивање на вредна награда, задовоството е уште поголемо. Затоа ги повикувам сите кумановци, да ги посетат нашите продажни салони и да си изберат убаво модно парче. Со наградната игра сакаме да ја наградиме довербата на нашите редовни потрошувачи“, изјави сопствениот Даниел Лазаревски Петровски.

Наградната игра започнува од денеска 1 април, а ќе трае до 30 април. Правилата се едноставни, а играта важи за сите потрошувачи коишто ќе направат минимална сметка од 1000 денари, со што сте стекнуваат со право на добивање на купон за учество во наградната игра.

Во салоните поставени се кутии каде што се оставаат купоните и со тоа станувате потенцијален добитник. Наградите ќе се извлекуваат на 30 април.

Продажните салони за облека „Гуд стајлинг“ се наоѓаат на приземјето на Занаетчискиот дом во Куманово и во поранешен „Туш“.

(комерцијален текст)

Пролетна наградна игра во бутикот „Гуд стајлинг“ во Куманово


2008 - 2021 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk