RiverSoft отвара премиум салон во Куманово

15.08.2021 13:30 | KumanovoNews

Компанијата RiverSoft отвара премиум салон за бела техника и компјутерска технологија во Куманово. Салонот ќе биде на површина од 1000 метри квадратни, а граѓаните можат да купат на едно место: бела техника, телевизори, мали апарати за домаќинство, клима уреди, смарт телефони, компјутери, компјутерска галантерија и др.

RiverSoft отвара премиум салон во Куманово

„Нудиме многу попусти, дури до 70 отсто, забава, гратис производи и изненадувања за нашите купувачи. Сите производи од VOX Electronics, можат да се купат за мал износ на пари. Додека SAMSUNG, VIVAX, BOSCH, по поволни цени. Бидете и вие, чекор напред во технологијата со RiverSoft. Не  прoпуштајте го големото отварање“, порачуваат од Компанијата.

Свеченото отворање е утре - понеделник во 10 часот. Салонот се наоѓа на улица Железничка, спроти касарната во Куманово. 

За повеќе информации на линк.

(комерцијален текст)

2008 - 2021 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk