Три дена неповторливи саемски попусти во RiverSoft во Куманово

15.09.2021 22:33 | KumanovoNews

По повод еден месец од отворањето на салонот на RiverSoft  во Куманово, од четврток до сабота (16, 17 и 18 септември), компанијата организира големи попусти и изненадувања за потрошувачите. 
 

Три дена неповторливи саемски попусти во RiverSoft во Куманово

„Бела техника, мали апарати, телевизори, телефони, лаптопи, компјутерски конфигурации, компјутерска галантерија, велосипеди, скутери, видео надзор и многу други нешта. Се за Вашите потреби, од сите докажани брендови, за достоинствен и олеснет живот, по минимални цени. Биди и ти, чекор напред во технологијата.  Дојдете, видете и проверете... “, порачуваат од компанијата.

Салонот на RiverSoft Куманово се наоѓа на ул. Железничка, спроти касарната „Боро Менков“. За повеќе информации на тел.📞 031 / 611 - 500 и 📞 075 - 274 - 064 или на линк.

(Kомерцијален текст)

2008 - 2021 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk