500x100-1
07. 09. 2019 20:34

Кумановец натепал полицаец

Кумановец натепал полицаец

Вчера во 12.45 часот, во СВР Куманово бил приведен И.С.(57) од Куманово, затоа што на улица „11 Октомври“ физички нападнал полициски службеник, информираат од МВР.

По документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.