×
 • Насловна
 • Вести
 • Регион
 • Македонија
 • Спорт

 • Видео

 • Колумни
 • Интервју

 • По допрен глас
 • Репортажи
 • Ретроспектива

 • Погранична хроника
 • Фото вест - Ваша пошта!

 • Дезинформации
 • ПРОВЕРКА НА ФАКТИ:КОВИД-19
 • Проверка на факти: реформи кон ЕУ

 • Контакт
 • Политика на приватност
 • Импресум
 • Маркетинг стратегија
 • Понуда за рекламирање

 • Куманово во последното коло игра против Вардар(стрим)

  07.05.2021 11:16 | KumanovoNews

  Во рамките од последното 22.коло од Првата кошаркарска лига, екипата на Куманово денеска од 13:30 го пречекува тимот на Вардар.

  Куманово во последното коло игра против Вардар(стрим)

  Во последното коло се игра уште и натпреварот Црн Дрим - МЗТ Скопје по што ќе биде познат конечниот изглед на табелата.

  Натпреварот Куманово - Вардар може да го проследите на следниот стрим.