×
 • Насловна
 • Вести
 • Регион
 • Македонија
 • Спорт

 • Видео

 • Колумни
 • Интервју

 • По допрен глас
 • Репортажи
 • Ретроспектива

 • Погранична хроника
 • Фото вест - Ваша пошта!

 • Дезинформации
 • ПРОВЕРКА НА ФАКТИ:КОВИД-19
 • Проверка на факти: реформи кон ЕУ

 • Контакт
 • Политика на приватност
 • Импресум
 • Маркетинг стратегија
 • Понуда за рекламирање

 • Fiore

  Интервју со Даниел Стојчевски, претседател на кумановскиот огранок на ЗНАМ (видео)

  02.02.2024 14:52 | Сузана Николиќ

  Даниел Стојчевски, претседателот на општинската организација на Движењето ЗНАМ Куманово гостин во првото интервју на Кумановоњуз со локалните ограноци на политичките партии. Разговараме за новата партија, програмата и плановите за престојните избори.

  Интервју со Даниел Стојчевски, претседател на кумановскиот огранок на ЗНАМ (видео)