01. 12. 2019 18:04

Момче нападнато во угостителски објект во Куманово

Момче нападнато во угостителски објект во Куманово

Во СВР  Куманово, вчера во 11.30 часот, Н.С.(18) од Куманово пријавил дека бил физички нападнат од И.А.  во угостителски објект во Куманово.

Од полицијата велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

2008 - 2019 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk