×
 • Насловна
 • Вести
 • Регион
 • Македонија
 • Спорт

 • Видео

 • Колумни
 • Интервју

 • По допрен глас
 • Репортажи
 • Ретроспектива

 • Погранична хроника
 • Фото вест - Ваша пошта!

 • Дезинформации
 • ПРОВЕРКА НА ФАКТИ:КОВИД-19
 • Проверка на факти: реформи кон ЕУ

 • Контакт
 • Политика на приватност
 • Импресум
 • Маркетинг стратегија
 • Понуда за рекламирање

 • Fiore

  Повреден работник во фабрика во Младо Нагоричане

  13.02.2024 12:20 | Теодора Стоевска

  Во 15.15 часот во СВР Куманово, од Ургентен центар во Општа болница Куманово било пријавено дека кај нив со повреди бил донесен Т.П. од село Младо Нагоричане, општина Старо Нагоричане. 

  Повреден работник во фабрика во Младо Нагоричане

  Според пријавеното, тој се здобил со повредите при извршување на работни задачи во фабрика во село Младо Нагоричане. Увид бил извршен од екипа од СВР Куманово.