×
 • Насловна
 • Вести
 • Регион
 • Македонија
 • Спорт

 • Видео

 • Колумни
 • Интервју

 • По допрен глас
 • Репортажи
 • Ретроспектива

 • Погранична хроника
 • Фото вест - Ваша пошта!

 • Дезинформации
 • ПРОВЕРКА НА ФАКТИ:КОВИД-19
 • Проверка на факти: реформи кон ЕУ

 • Контакт
 • Политика на приватност
 • Импресум
 • Маркетинг стратегија
 • Понуда за рекламирање

 • Уредниците на „Дневник“ на средба со читателите

  10.04.2010 13:05 | KumanovoNews

  Претставници од „Медиа-принт“ од Скопје  и дел од уредниците на дневниот весник „Дневник“ вo понеделник  е престојуваат во Куманово.

  Уредниците на „Дневник“ на средба со читателите

  При тоа ќе се сретнат со градоначалникот Зоран Дамјановски и со преттавници од бизнис секторот.

  Во 17 часот ќе се одржи средба со граѓаните и читателите на „Дневник“.

  2008 - 2022 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk