Хари Мата Хари во "Амнезија"

20.12.2009 00:00 | KumanovoNews

Босанскиот поп-пејач Хари Варешановиќ повторно ќе ја забавува кумановската публика.

Хари Мата Хари во "Амнезија"

Во дискотека "Амнезиа" утре вечер со почеток во 23.00 часот посетителите ќе имаат прилика да уживаат во добро познатите хитови "Лејла", "Баш ти лепо стоје сузе"... и многу други. Хари Мата Хари минатата Нова Година пееше на плоштадот во Куманово.

2008 - 2021 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk