×
 • Насловна
 • Вести
 • Регион
 • Македонија
 • Спорт

 • Видео

 • Колумни
 • Интервју

 • По допрен глас
 • Репортажи
 • Ретроспектива

 • Погранична хроника
 • Фото вест - Ваша пошта!

 • Дезинформации
 • ПРОВЕРКА НА ФАКТИ:КОВИД-19
 • Проверка на факти: реформи кон ЕУ

 • Контакт
 • Политика на приватност
 • Импресум
 • Маркетинг стратегија
 • Понуда за рекламирање

 • Крводарителска акција на СДСМ

  29.07.2010 08:50 | KumanovoNews

   Општинската организација на СДСМ утре организира крводарителска акција по повод 2 Август-Илинден.

  Крводарителска акција на СДСМ

   СДСМ Куманово ја продолжува традицијата на организирање на крводарителската акција и ги повикуваме сите наши членови, симпатизери и хумани граѓани да ни се приклучат- вели претседателката Снежана Захариева.

  Акцијата ќе се одржи од 11 до 17 часот во просториите на СДСМ во зградата на поранешен Комитет.

  2008 - 2023 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk