19. 09. 2020 21:38

Kумановец нападнат во Скопје од три непознати лица

Kумановец нападнат во Скопје од три непознати лица

 Момче од Куманово ноќеска било напaднато во Скопје од три непознати лица.

Во СВР Скопје во 1.10 часот Д.П. (23) од Куманово пријавил дека околу 00:05 часот на ул.„Кеј Димитар Влахов", во близина на МКЦ, бил физички нападнат од три непознати лица.

2008 - 2019 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk