×
 • Насловна
 • Вести
 • Регион
 • Македонија
 • Спорт

 • Видео

 • Колумни
 • Интервју

 • По допрен глас
 • Репортажи
 • Ретроспектива

 • Погранична хроника
 • Фото вест - Ваша пошта!

 • Дезинформации
 • ПРОВЕРКА НА ФАКТИ:КОВИД-19
 • Проверка на факти: реформи кон ЕУ

 • Контакт
 • Политика на приватност
 • Импресум
 • Маркетинг стратегија
 • Понуда за рекламирање

 • Кумановец пријавен за исчезнат

  26.12.2022 13:43 | KumanovoNews

  Самир Салиевски од Куманово од вчера (недела) е пријавен за исчезнат. Случајот во полиција го пријавиле од семејството.

   

   

   

  Кумановец пријавен за исчезнат

  „Вчера во 22.00 часот во СВР Куманово, С.С.(21) од Куманово пријавила дека од домот се оддалечил нејзиниот брат С.С.(35) од Куманово. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето“, соопшти СВР Куманово.

  Од семејството ги молат сите граѓани доколку имаат било каква информација во врска со оваа лице да пријават во најблиската полициска станица или на контакт телефон 071 329 068.

  С. С. последен пат бил виден на патот кон кумановската населбата Доброшане

  2008 - 2023 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk