×
 • Насловна
 • Вести
 • Регион
 • Македонија
 • Спорт

 • Видео

 • Колумни
 • Интервју

 • По допрен глас
 • Репортажи
 • Ретроспектива

 • Погранична хроника
 • Фото вест - Ваша пошта!

 • Дезинформации
 • ПРОВЕРКА НА ФАКТИ:КОВИД-19
 • Проверка на факти: реформи кон ЕУ

 • Контакт
 • Политика на приватност
 • Импресум
 • Маркетинг стратегија
 • Понуда за рекламирање

 • Среќна недела во АЛФИ - Недела на гратис производи

  15.09.2023 13:21 | KumanovoNews

  Среќни сме што имаме можност да ви ја претставиме нашата Среќна недела, периодот кога вие сте на прво место.

  Среќна недела во АЛФИ - Недела на гратис производи

  „Сега, при купување на два, три или повеќе производи од техника, не само што ќе уживате во одлични производи, туку исто така, ќе добиете и гратис производи како наш знак на благодарност.

  И тоа не е сè! За оние кои купат производи од нашата голема понуда од 35.000 артикли, надвор од бела техника со сметка над 7.999 денари, исто така добивате гратис производ перница 50*70
  fabbygo.

  Не пропуштајте ја оваа прекрасна можност за да ги освежите и подобрите своите домови и животи со најдобрите производи од Алфи маркет.

  Ви благодариме на вашата поддршка и ви посакуваме среќно шопингување во Happy Week, велат од Алфи техноцентар.

  (комерцијален текст)