20. 12. 2009 00:00

Севе го покажа целулитот

Севе го покажа целулитот

Најпознатат хрватска пејачка Северина Вучковиќ, која со години ја освојува титулата за нај хрватица, покажала дека и таа е само жена. На снимањето на хрватското новогодишно шоу таа покажа повеќе отколку што планирала. Во текот на нејзиниот настап се откри една несовршеност.

На цврстата и складна фигура на Северина се покажа целулитот кој се наоѓал кај бутовите. Со оглед  дека Севе ќе пее на Градскиот  плоштад за Нова Година, останува прашањето дали нашите сограѓани ќе успеат да го видат целулитот на сексипилната бринета.

Севе го покажа целулитот

2008 - 2019 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk