×
 • Насловна
 • Вести
 • Регион
 • Македонија
 • Спорт

 • Видео

 • Колумни
 • Интервју

 • По допрен глас
 • Репортажи
 • Ретроспектива

 • Погранична хроника
 • Фото вест - Ваша пошта!

 • Дезинформации
 • ПРОВЕРКА НА ФАКТИ:КОВИД-19
 • Проверка на факти: реформи кон ЕУ

 • Контакт
 • Политика на приватност
 • Импресум
 • Маркетинг стратегија
 • Понуда за рекламирање

 • Приведен кумановец, дома му нашле хероин и марихуана

  13.09.2022 10:48 | KumanovoNews

  Полициски службеници од СВР Куманово - Отсек за недозволена трговија со дрога и оружје го лишиле од слобода И.М.(46) од Куманово.

  Приведен кумановец, дома му нашле хероин и марихуана

  При претрес во неговиот дом во Куманово, извршен со судска наредба, биле пронајдени, хероин, марихуана и две дигитални ваги.

  Тој бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе следува соодветна пријава. 

  2008 - 2022 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk