17. 02. 2011 14:47

Џесика Алба е повторно бремена

Џесика Алба е повторно бремена

Познатата актерка Џесика Алба е повторно бремена, а среќната вест решила да ја сподели со своите обожаватели на Фејсбук.

Долго не бев на Фејсбук, па одлучив да ви ја откријам среќната вест, пред да ја чуете од некој друг. Мојата ќерка Хонор ќе стане постара сестра. Повторно сум бремена и пресреќна сум поради приновата - објавила Џесика на својот профил.

Алба и нејзиниот сопруг Кеш Ворен се венча во мај 2008 веќе ја имаат две годишната ќерка Хонор.

2008 - 2019 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk