14. 02. 2011 18:45

Ева Лонгорија има нов дечко

Ева Лонгорија има нов дечко

 Едуард Круз, братот на популарната глумица Пенелопа Круз, навестува дека опасно се заљубил во „очајната домаќинка„ Ева Лонгорија, откривајќи ја тетоважата со нејзиното име.

На раката на Едуардо пишува „Ева, а младиот шпански поп пејач обелоденил дека тетоважата ја има веќе еден месец, а дури минатиот месец ја покажал на јавноста.Иако среќната двојка е  многу вљубена, Ева Лонгорија на доделата на наградата Греми се појавила без 25 годишниот дечко, и со тоа покажала дека се уште не е подготвена да ја експонира во јавноста својата нова врска.Времето ќе покаже дали Едуаровиот знак на љубов и внимание е оправдан.


2008 - 2019 Kumanovonews.mk • Сите права се задржани. Текстовите не смеат да се печатат или емитуваат, во целина или во делови, без договор со Kumanovonews.mk